POOMSAE LIST - INDIVIDUAL

Super Junior MALE - Development - Yellow
Acc Pre Total Medal
Guha Aditya Taeseong Taekwondo
GABRIEL QUEK ZHAN HAO Bukit Timah Taeseong Taekwondo
NOAH KWEK GAONHAE TAEKWONDO
QUEK SZE YAN Bukit Timah Taeseong Taekwondo
LING KAI SHAN TKD Taekwondo Academy
MAX CHEE HONG YU TKD Taekwondo Academy
JOSHUA YONG YI JIE ILDO Taekwondo
Adler Pek Johan Taekwondo Thomson
Lim Zhu Jun Johan Taekwondo Thomson
KELDON SEOH ILDO Taekwondo
Super Junior FEMALE - Development - Yellow
Acc Pre Total Medal
HESSA RAI BINTE ROBBY J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Tan Yi Fei Wenwu Martial Arts
SARAH KWEK GAONHAE TAEKWONDO
Ambra Casas Guirini Taeseong Taekwondo
ISABELLE EVE ZHANG Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Super Junior FEMALE - Development - Green-Tip
Acc Pre Total Medal
Hannah Shugg KTMA
WU ZIXIN ZENITH J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Young Junior MALE - Development - Yellow
Acc Pre Total Medal
CAELAN KHO KAI REN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Young Junior FEMALE - Development - Yellow
Acc Pre Total Medal
Yeo Xun Aleisha Taeseong Taekwondo
ALEENA QAMAR SALEEM Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Cadet FEMALE - Development - Yellow
Acc Pre Total Medal
Lin Zhining JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
CHARLOTTE ALISON CHU SUSANTO J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Super Junior MALE - Development - Green-Tip
Acc Pre Total Medal
Anjo Poetra Hoon JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
ANDREW XAVIER SMITH J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
SETH KERK CHEN XI J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Justin Ling Yu Zhe Taeseong Taekwondo
Hudson Foo Yu Jie Taeseong Taekwondo
Jotham Lim Johan Taekwondo Thomson
Jun Yi Goh Taeseong Taekwondo
Super Junior FEMALE - Development - Green
Acc Pre Total Medal
Giuliana Star Lam KTMA
KATHY LIM JIA YU J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Young Junior MALE - Development - Green-Tip
Acc Pre Total Medal
Julius Wee Kaize JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
ERNEST TAN ERN TZER GAONHAE TAEKWONDO
CAFFREY LUAH JUN YU Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Young Junior FEMALE - Development - Green-Tip
Acc Pre Total Medal
Anita Faye Carpenter Taeseong Taekwondo
Sabrina Felicity Cawte Taeseong Taekwondo
Cadet FEMALE - Development - Green-Tip
Acc Pre Total Medal
Rita Ong Siang Yuan Zen Academy
Super Junior MALE - Development - Green
Acc Pre Total Medal
Li Jun Wei Cadre Academy
Ayush Choudury KTMA
Fu Chenyang JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Shi Chenghao Sebastian JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Senichi OKADA JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
VIR SOLANKI GAONHAE TAEKWONDO
Owen Chin Taeseong Taekwondo
BENJAMIN ONG JIA WEI Bukit Timah Taeseong Taekwondo
EVAN LOW JUN EN Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Quintus Cheng Jun Yu KTMA
Young Junior MALE - Development - Green
Acc Pre Total Medal
Alfonso Claravall JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Neaw Kai Wen JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Julius Wee Kaize JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Zayne Teo Kai Xiang JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Gabriel Chan Jing Ren Cadre Academy
ZACHARY HO J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Ng Daven Taeseong Taekwondo
TIMOTHY CHAN YI KAI Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Young Junior FEMALE - Development - Green
Acc Pre Total Medal
Jamie Lee Johan Taekwondo Thomson
Junior MALE - Development - Green
Acc Pre Total Medal
Alexander Tang Johan Taekwondo Thomson
Super Junior MALE - Development - Blue-Tip
Acc Pre Total Medal
Nathaniel NG JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
ZACHARY KEITH TAN ANDERSON GAONHAE TAEKWONDO
Super Junior FEMALE - Development - Blue-Tip
Acc Pre Total Medal
TAN XUAN WEN OLIVIA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
WU ZIYUE CAYDENCE J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Anya Rae KASZLIKOWSKI JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Young Junior FEMALE - Development - Blue-Tip
Acc Pre Total Medal
Kyra Thom KTMA
KOH Khim Hui Cherlyn JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Nathalie NG JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Alena Foo Johan Taekwondo Thomson
Cadet FEMALE - Development - Blue-Tip
Acc Pre Total Medal
Janet Lau Li Shi ACME Sabertooth Taekwondo
KOH Yang Hee Cheryl JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Ayomi Skye KASZLIKOWSKI JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Junior FEMALE - Development - Blue-Tip
Acc Pre Total Medal
ESTHER LUI SI EN Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Super Junior MALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
Lee Hee Chan JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
CHEW ZHENG HONG, THADDEUS ARRISHAH TKD Taekwondo Academy
Ryan Sam Cadre Academy
Dominic Zuo JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
JOVAN TAN YU CHENG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Johan Loh Johan Taekwondo Thomson
Lau Jun Hong Johan Taekwondo Thomson
SAM YUK HANG ILDO Taekwondo
Randall Lim KTMA
Super Junior FEMALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
Yolanda Zuo JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
SOFIA RAI BINTE ROBBY J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
LIM YAN YAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Young Junior MALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
Isaac Sim Hong Yin JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Gabriel Chan Jing Ren Cadre Academy
ISAAC SHEN GAONHAE TAEKWONDO
Muhammad Eihsan Johan Taekwondo Thomson
Young Junior FEMALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
Vera Tan Hui Qi ACME Sabertooth Taekwondo
Nur Eiman Johan Taekwondo Thomson
Junior MALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
JONATHAN KOR EN RUI J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Senior MALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
MUHAMMAD SYABIL BIN MOHD SOUPIE Summit@TP
JARRYL KOR EN SHUO J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Senior FEMALE - Development - Blue
Acc Pre Total Medal
Keng Xin Yi Kicks Taekwondo
Riri Sela A ACME Sabertooth Taekwondo
Super Junior MALE - Development - Red-Tip
Acc Pre Total Medal
Wallace Lee Jiahang JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Edward Burleigh JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Asher Teh Jie Teng ACME Sabertooth Taekwondo
Nate Chew Jing Herng ACME Sabertooth Taekwondo
Isaiah Han Zhi Chou ACME Sabertooth Taekwondo
JEREMY LIM CHYI YIN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Charles KONG JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Gideon Yeo Taeseong Taekwondo
Ian Lee Phak Yee Taeseong Taekwondo
Sherwyn Chua Taeseong Taekwondo
SAM YUK HANG ILDO Taekwondo
Dylan Lin Jia Le KTMA
Jimmy Wong KTMA
Super Junior FEMALE - Development - Red-Tip
Acc Pre Total Medal
Janelle Song KTMA
Eva Burleigh JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
MEGAN GOO JIA XUAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Itzel Yeap Taeseong Taekwondo
EMMA SUM ZHI HAN Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Young Junior MALE - Development - Red-Tip
Acc Pre Total Medal
KANG ZHI KAI ACE TKD Taekwondo Academy
Jaden Lim Cadre Academy
Isaac Sim Hong Yin JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Raul Caesar Benitez Taeseong Taekwondo
CORNELIUS NATHANIEL TANAKA T & T TKD
Lee Hong Lek KTMA
Young Junior FEMALE - Development - Red-Tip
Acc Pre Total Medal
Lee Hee Ju JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Chiyoko OKADA JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Elizabeth CHEW JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Cecilia KONG JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Sherilyn Chua Taeseong Taekwondo
CELESTE YEO SI QI Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Cheng Shi Han, Cadyn KTMA
Senior FEMALE - Development - Red-Tip
Acc Pre Total Medal
Regina Tan Johan Taekwondo Thomson
Super Junior MALE - Development - Red
Acc Pre Total Medal
Sujay Mishra KTMA
Rafael Unity Gunawan JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Ng Sheng Zhe Bosco ACME Sabertooth Taekwondo
Dayrius Low Ding Heng ACME Sabertooth Taekwondo
Robyn Alessio Taeseong Taekwondo
ASHVIN SUHITHARAN ILDO Taekwondo
Super Junior FEMALE - Development - Red
Acc Pre Total Medal
Yap En Qi Jaelyn ACME Sabertooth Taekwondo
Itzel Yeap Taeseong Taekwondo
VALENCIA KWAN ZI XUAN Bukit Timah Taeseong Taekwondo
VALERIE XU RUI HAN ACME Aptos Taekwondo
Young Junior MALE - Development - Red
Acc Pre Total Medal
Elroy Tan Ding Rui JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
SCHUYLER LYE Bukit Timah Taeseong Taekwondo
KRUTIDIPAN TRIPATHY GAONHAE TAEKWONDO
SAM YIN HOI ILDO Taekwondo
Young Junior FEMALE - Development - Red
Acc Pre Total Medal
Suniska Mishra KTMA
Sim Ruo Xuan ACME Sabertooth Taekwondo
VARUNIKA PATRO J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
MAYA DELILAH WANG CHUN YUN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
VALERIE KWAN ZI XIN Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Cadet MALE - Development - Red
Acc Pre Total Medal
Ethan Tan Ding Yi JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Cadet FEMALE - Development - Red
Acc Pre Total Medal
KATE GN LI ZI Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Super Junior MALE - Development - Black-Tip
Acc Pre Total Medal
MITCHELL KODY CHAN TKD Taekwondo Academy
Earnest Ng JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Rafael Unity Gunawan JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
LIM YI YANG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Tay Kai Ren Rayven Zen Academy
PU FANG KAI GAONHAE TAEKWONDO
WINSTON HAWANA GAONHAE TAEKWONDO
Yip Aayden Taeseong Taekwondo
Yanique Yang Johan Taekwondo Thomson
Super Junior FEMALE - Development - Black-Tip
Acc Pre Total Medal
Daphne Lian JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
HOLLY SARASWATI GUNAWAN TKD Taekwondo Academy
AMANDA LILIAN TAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Ow Caylee Taeseong Taekwondo
Young Junior MALE - Development - Black-Tip
Acc Pre Total Medal
Sunay Mishra KTMA
Leong Wei Feng Braydon ACME Sabertooth Taekwondo
Kai Lim Sheng Kai JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
CHAN ELI GAONHAE TAEKWONDO
Ethan Ng Enn Kiett KTMA
SAM YIN HOI ILDO Taekwondo
Young Junior FEMALE - Development - Black-Tip
Acc Pre Total Medal
Charlotte Teh Ya Ci ACME Sabertooth Taekwondo
MIKAYLA ANGELA PASCUA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
NOELLE LOH ZILING J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Cadet FEMALE - Development - Black-Tip
Acc Pre Total Medal
Tang Qiao En Wenwu Martial Arts
Phyllis Fan Taeseong Taekwondo
Senior FEMALE - Development - Black-Tip
Acc Pre Total Medal
LAI XUAN EN ANTHEA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Super Junior MALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
Mark Claude Michael Le Rolland Wong JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Yasin Hany Mohamed Zakaria JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
YEO JUN XI JERALD J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Lim Yun Hao Isaac JH Kim Taekwondo Main
Nathan Chui Taeseong Taekwondo
Jonathan Satya Taeseong Taekwondo
Super Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
Tiana Ho Lok Ching JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
RICHELLE CHEW LI TONG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Tan Yoon Hsi Elianna JH Kim Taekwondo Main
Choo Pei Chi Isabel JH Kim Taekwondo Main
ANISSA KOH JIA XIN GAONHAE TAEKWONDO
Young Junior MALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
JAYDEN NG ZI RUI TKD Taekwondo Academy
ISAAC KOH TKD Taekwondo Academy
Aaron Lian JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Howie Lian JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Javen Chong JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Darius Lian JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Lukas Hoon JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
ETHAN LIOW YONG EN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Shaun Lim Sheng Hui JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Li Minghan Ethan Anglican Taekwondo
JEREMIAH LEE JIE-REN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Ong Aydan Taeseong Taekwondo
Shoryu Suzuki KTMA
Cadet MALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
Javan Koh Jie Ren ACME TAEKWONDO
KYE TRINLEY ONG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Xhintaro Pagalilauan Louise Asignacion Anglican Taekwondo
Cadet FEMALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
Law Yun Xuan Gladys ACME TAEKWONDO
KIEW XUE EN Win long taekwondo club
Junior MALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
NICHOLAS KHAW TKD Taekwondo Academy
ALOYSIUS YEO TKD Taekwondo Academy
RYAN LEE YUI KIT TKD Taekwondo Academy
Senior FEMALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
TEO JIE ZI TKD Taekwondo Academy
Super Junior MALE - Development - Poom/Dan 2
Acc Pre Total Medal
HENRIK YEONG KAY FUN GAONHAE TAEKWONDO
MAK ZHE WEI ETHAN GAONHAE TAEKWONDO
MATTHIAS LEE YEE YANG ILDO Taekwondo
Young Junior MALE - Development - Poom/Dan 2
Acc Pre Total Medal
Kai Jie New JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
TAN GUAN WEN OSCAR J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
ETHAN LIOW YONG EN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Tay Kai Yuan Regan Zen Academy
Chong Jia Hao T & T TKD
KAYDAN RENYI MATHENZ J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Lee Ansel Taeseong Taekwondo
LEUNG LOK CHUN YORK GAONHAE TAEKWONDO
Borneo Lee Kum Ruu KTMA
Young Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 2
Acc Pre Total Medal
Wong Wan Yee, Elisha KTMA
ANG AMANDA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
YEO CHEN XI KAYLEA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Koh En Qi Gwen Aljunied CC / Aljunied Taekwondo Club
LAUREN WONG YU-AN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Germaine Tan JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
BERNICE LEO HUI QI Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Cadet FEMALE - Development - Poom/Dan 2
Acc Pre Total Medal
Louise Faith Ng JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Tay Choon Chi Richel Zen Academy
Lim Hannah Yi Wen JH Kim Taekwondo Main
CLARISSA KOH JIA XUAN GAONHAE TAEKWONDO
Nicole Ng Enn Yi KTMA
Senior FEMALE - Development - Poom/Dan 2
Acc Pre Total Medal
NICOLE KHAW TKD Taekwondo Academy
Jolene YAP Pei Yun JOHAN TAEKWONDO INSTITUTE HOLLAND
Super Junior MALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
MATTHIAS LEE YEE YANG ILDO Taekwondo
Jonathan Satya Taeseong Taekwondo
Super Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
ANISSA KOH JIA XIN GAONHAE TAEKWONDO
Young Junior MALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
CHEN YIYANG LUCA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Young Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
ZLATA CHAYKUN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Jessica Satya Taeseong Taekwondo
Valerie Loh Yong Yee KTMA
Cadet MALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
ISAAC KITH LOH TKD Taekwondo Academy
Wong Yit Terng, Ethan KTMA
LOOI YONG HAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
LIM RUI YANG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Manit Singh JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
NIGEL KOH K JUN GAONHAE TAEKWONDO
JORI WILLEM WITTENDORP Bukit Timah Taeseong Taekwondo
Favian Loh Dai Yong KTMA
Cadet FEMALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
EZANN YEO ZIYI TKD Taekwondo Academy
AMELIA TAN YING XUAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
GERRAINE LIAW LING XUAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Isis Chi Taeseong Taekwondo
CLARISSA KOH JIA XUAN GAONHAE TAEKWONDO
CARISSA LEE MASTERS GAONHAE TAEKWONDO
Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
Shreya Nair JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Senior FEMALE - Development - Poom/Dan 3
Acc Pre Total Medal
TEO JIE YU TKD Taekwondo Academy
Tan Wei Jia Cadre Academy
Young Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
MERANDA CHEE TKD Taekwondo Academy
Angelica Lim En Xin Zen Academy
Germaine Tan JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
YEO CHEN XI KAYLEA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
YUMI NG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
TAN JING WEN OPHELIA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
DINGGU SUNJAYA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Megan Bang Shi Ya JH Kim Taekwondo Main
Jessica Satya Taeseong Taekwondo
Wong Wan Yee, Elisha KTMA
Young Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 4
Acc Pre Total Medal
Valerie Loh Yong Yee KTMA
ZLATA CHAYKUN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Cadet MALE - Development - Poom/Dan 4
Acc Pre Total Medal
Wong Yit Terng, Ethan KTMA
Favian Loh Dai Yong KTMA
NIGEL KOH K JUN GAONHAE TAEKWONDO
Cadet FEMALE - Development - Poom/Dan 4
Acc Pre Total Medal
CARISSA LEE MASTERS GAONHAE TAEKWONDO
Junior MALE - Development - Poom/Dan 4
Acc Pre Total Medal
Lucas Harold Ng JH Kim Taekwondo Institute (Serangoon)
Senior FEMALE - Development - Poom/Dan 4
Acc Pre Total Medal
Ho Yan Yi Ashley Kay Anglican Taekwondo
Chelsea Ann Sim Shu Zhen Aljunied Taekwondo Club
Young Junior MALE - International - Young Junior
Acc Pre Total Medal
ISAAC KOH TKD Taekwondo Academy
CHEN YIYANG LUCA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Yap Feng Qi Javis ACME Sabertooth Taekwondo
ETHAN LIOW YONG EN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Young Junior FEMALE - International - Young Junior
Acc Pre Total Medal
ANG AMANDA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
ZLATA CHAYKUN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
YEO CHEN XI KAYLEA J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Cadet MALE - Development - Poom/Dan 2
Acc Pre Total Medal
REYES LEE YUI HOU TKD Taekwondo Academy
LOOI YONG HAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Sabien Aw Hao Jun ACME Sabertooth Taekwondo
Chan Koon Yeu Bryan JH Kim Taekwondo Main
Woojin Choi Taeseong Taekwondo
Cadet MALE - International - Cadet
Acc Pre Total Medal
REYES LEE YUI HOU TKD Taekwondo Academy
ISAAC KITH LOH TKD Taekwondo Academy
Jarrett Goh Bing Heng Akira X Taekwondo
LIM RUI YANG J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
LOOI YONG HAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Cadet FEMALE - International - Cadet
Acc Pre Total Medal
EZANN YEO ZIYI TKD Taekwondo Academy
Low Jing Wen Kyra Akira X Taekwondo
Sarah Cham Akira X Taekwondo
AMELIA TAN YING XUAN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)
Daycia Low Xin Er ACME Sabertooth Taekwondo
Erica Lee Ying Qi ACME Sabertooth Taekwondo
Junior MALE - International - Junior
Acc Pre Total Medal
RYAN LEE YUI KIT TKD Taekwondo Academy
ALOYSIUS YEO TKD Taekwondo Academy
NICHOLAS KHAW TKD Taekwondo Academy
Fong Peng Shin Ranen ACME Sabertooth Taekwondo
Alvin Yap Zhi Long Wenwu Martial Arts
Martin Lai Jun Hao Wenwu Martial Arts
Ng Ken Ji Wenwu Martial Arts
Junior FEMALE - Development - Poom/Dan 1
Acc Pre Total Medal
Germaine Loi Jia Min ACME Sabertooth Taekwondo
Kamilla Dorottya Marosi JH Kim Taekwondo Main
Senior MALE - International - Senior
Acc Pre Total Medal
Kim Kyeong Bae ILJINTAEKWONDO
Senior FEMALE - International - Senior
Acc Pre Total Medal
Kim NaHyeon ILJINTAEKWONDO
TEO JIE ZI TKD Taekwondo Academy
JAMIE TOH SU LIN J H Kim Taekwondo Institute (Bukit Timah)